PAS SHERRIT TË FORTË/ Einxhel e ashpër me Donaldin: Nuk ia fal më – AlpeGossip
PAS SHERRIT TË FORTË/ Einxhel e ashpër me Donaldin: Nuk ia fal më

PAS SHERRIT TË FORTË/ Einxhel e ashpër me Donaldin: Nuk ia fal më

Në një bisedë mes banorësh Arbri i tha Einxhel se ajo jashtë shtëpisë, së “Big Brother Vip” do të jetë sërish shok me Donaldin por moderatorja e mohoi këtë gjë duke u shprehur se nuk do ia fali Donaldit as brenda as jashtë.

Në të dyja rastet unë prap nuk ja fal gjënë që ka bërë, as jashtë as brenda kështu që nuk kam për të qënë. Nëse këtu brenda do të kishte qenë ndryshe dhe do kisha parë diçka ndryshe dhe konkluzionin do e kisha ndryshe nga çe kam patur jashtë mbase kur të dilnim mund ti anashkalonim disa gjëra“,u shpreh ajo.