VAJZA! Tolgahan është në Shqipëri, mos humbisni mundësinë ta takoni (FOTO) – AlpeGossip
VAJZA! Tolgahan është në Shqipëri, mos humbisni mundësinë ta takoni (FOTO)

VAJZA! Tolgahan është në Shqipëri, mos humbisni mundësinë ta takoni (FOTO)

Ditën e djeshme Tolgahan Saysiman së bashku me Almedën dhe vogëlushin, Efehan vizitoi Kosovën.

Ai bëri një takim me misnistrin, Kujtim Gashi ku foli rreth një projekti të mundshëm filmik që të realizohet në Kosovë.

Më pas aktori vizitoi Prizrenin dhe duket se e ka marrë me radhë.

Ai tashmë ndodhet në Shqipëri dhe lajmin e ka bërë të ditur bashkëshortja e tij, Almeda.

Modelja ka publikuar në Instastory një foto ku shkruan: “Shqipëria ime e bukur”.

Sigurisht një mundësi e tillë nuk duhet humbur mundësia për ta takuar dhe shkrepur një foto.

Kujtojmë se kjo është vizita e dytë e Tolgës në Shqipëri, pasi vitin e kaluar ai u bë pjesë e “Dance With Me” ku kërceu së bashku me Almedën një vals romantik.