PO JU PARALAJMËROJMË/ Ky lloj fustani po çmend të gjitha femrat (FOTO) – AlpeGossip
PO JU PARALAJMËROJMË/ Ky lloj fustani po çmend të gjitha femrat (FOTO)

PO JU PARALAJMËROJMË/ Ky lloj fustani po çmend të gjitha femrat (FOTO)

Fustani në formë këmishe nate saten, me rripa të hollë, është më shumë se gjithçka!

Dhe lajmi më i mirë është se nuk keni përse të shpenzoni shumë para. Ndonëse ai u prezantua fillimisht nga markat më prestigjioze të modës, tashmë mund të gjendet fare mirë edhe në dyqanet e brand-eve më të lira.

Gjithashtu, për të gjithë ata që mendojnë se një fustan saten me rripa të hollë në mes të janarit është çmenduri, frymëzohuni nga blogeret e modës dhe visheni me një golf ose këmishë poshtë, apo një pulovër oversize sipër.