TË GJITHË SYTË NGA AJO/ Era Istrefi mahnit me veshjen në Javën e Modës në Paris (FOTO) – AlpeGossip
TË GJITHË SYTË NGA AJO/ Era Istrefi mahnit me veshjen në Javën e Modës në Paris (FOTO)

TË GJITHË SYTË NGA AJO/ Era Istrefi mahnit me veshjen në Javën e Modës në Paris (FOTO)

Era Istrefi ndodhet në Paris për të ndjekur nga afër Javën e Modës e për të takuar personazhe me famë botërore që marrin pjesë në këtë event.

Era ka shkuar në Javën e Modës e veshur me të zeza, çizme dhe një rreth me gurë në kokë.

 

Këngëtarja duket si aktore e viteve ’60 me modelin e flokëve dhe paraqitjen e saj mahnitëse.

Era është në shoqërinë e këngëtarit britanik Julian Perretta me të cilin thuhet se është në një lidhje.

Këngëtarja ndodhet në Paris edhe për të punuar për këngën e re.