E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Këngëtarja shqiptare prezanton për herë të parë të dashurin (FOTO) – AlpeGossip
E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Këngëtarja shqiptare prezanton për herë të parë të dashurin (FOTO)

E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Këngëtarja shqiptare prezanton për herë të parë të dashurin (FOTO)

Këngëtarja e njohur dhe shpesh e komentuar në media e rrjete sociale, Tringa Kay e ka ruajtur jetën private hermetike që prej fillimit të karrierës. Mirëpo sot për herë të parë ajo ka treguar se është në një lidhje dhe shumë e lumtur me djalin që ka në krah.

Tringa ka postuar një foto me të dhe i shpreh atij dashurinë publikisht.

“Jeta është edhe më e bukur kur ke dikë me të cilin të ndash momentet më të bukura të jetës. Faleminderit që përkujdesesh për mua. Dashuria ime”, ka shkruar këngëtarja.