TUNA NË PUSHIME PA PATRISIN/ Ja çfarë zgjedh të bëjë ai (FOTO) – AlpeGossip
TUNA NË PUSHIME PA PATRISIN/ Ja çfarë zgjedh të bëjë ai (FOTO)

TUNA NË PUSHIME PA PATRISIN/ Ja çfarë zgjedh të bëjë ai (FOTO)

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku, ka nisur së fundmi pushimet. Ajo ka udhëtuar drejt ishullit afrikan Mauritius por jo e shoqëruar nga i shoqi, Patris Berisha.

Këto pushime Tuna po i kalon nën shoqërinë e mikeshës së saj dhe nga fotot e postuara duket qe po ia kalon vërtetë bukur.

Ndërkohë që këngëtarja vazhdimisht po publikon në Instastoryn e saj, momentet më të bukura të këtyre pushimeve, Patrisi ndodhet në Amerikë. Ai ka ndarë një foto në Instastoryn e tij ku shihet duke ushtruar në palestër.