"VAJZË PËR SHTËPI"/ Nuk e prisnim por Oriola Marashi "i përvishet" kuzhinës (FOTO) - AlpeGossip
“VAJZË PËR SHTËPI”/ Nuk e prisnim por Oriola Marashi “i përvishet” kuzhinës (FOTO)

“VAJZË PËR SHTËPI”/ Nuk e prisnim por Oriola Marashi “i përvishet” kuzhinës (FOTO)

Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet më të njohura dhe më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar, kjo për format e saj bombastike.

Modelja vazhdimisht poston foto provokuese në profilin e saj në Instagram, ku ekspozon linjat seksi e veshur me bikini,tëcilat krtitkohen gjithmonë nga fansat.

Së fundmi modelja ka publikuar disa video të postuara në Instastory,ku ka treguar një “tutorial” nga përgatitja e disa ëmbëlsirave. Jo vetëm një femër seksi por edhe një amvise shumë e mirë.