“DAL ME TY…”/ Beatrix ndryshon mendim, përlotet për Dj Dagz: Nuk e shoh dot shtëpinë pa të – AlpeGossip
“DAL ME TY…”/ Beatrix ndryshon mendim, përlotet për Dj Dagz: Nuk e shoh dot shtëpinë pa të

“DAL ME TY…”/ Beatrix ndryshon mendim, përlotet për Dj Dagz: Nuk e shoh dot shtëpinë pa të

Gjatë spektaklit të mbrëmjes së sotme një nga banorët do të lërë përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP”. Të nominuarit janë Ilir Shaqiri, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz.

E teksa në shtëpi flitet se kush mund të largohet nga BB VIP, duket se Beatrix Ramosaj e ka përjetuar keq faktin se miku i saj, Arbëri, është në nominim dhe mund të eliminohet.

Që spektaklin e të premtes ajo deklaroi se nëse Dagz do të eliminohej, ajo do të linte shtëpinë me të. Të njëjtin shqetësim ka ndarë edhe dje me Einxhel teksa po kalonin një mbrëmje festive.

Duke kërcyer së bashku, Beatrix e përlotur shprehu se nuk e imagjinonte dot shtëpinë pa prezencën e Dagzit. Einxhel u përpoq ta ngushëllonte duke i thënë se pasi të dalin jashtë kanë shumë plane për të vënë në zbatim.