RINA DËSHTON NË TWERK? Kjo është përballja e saj me Gracianon (VIDEO) – AlpeGossip
RINA DËSHTON NË TWERK? Kjo është përballja e saj me Gracianon (VIDEO)

RINA DËSHTON NË TWERK? Kjo është përballja e saj me Gracianon (VIDEO)

Mbrëmja e djeshme mes midis skuadrës blu dhe të kuqe në “Shiko Kush LUAN” ka qënë një përballje mjaftë e fortë.

E tillë ishte dhe përballja e RinaBalaj në skuadrën e kuqe dhe Graciano Tagani në skuadrën blu, duke bërë përballje me njëri-tjetrin për kërcimin “tëerk” dhe “rap music”.

E para ishte Rina ajo që provoj të bënte kërcimin e famshëm “tëerk”, por më pas Graciano mori të gjithë vëmendjen e publikut me lëvizjet e tij prej balerini. Për më tepër ju fotjmë të ndiqni videon e mësipërme.