Nuk e paskemi ditur/ Olti Curri dhe kjo moderatore e njohur shqiptare qenkan kushërinj (FOTO) – AlpeGossip
Nuk e paskemi ditur/  Olti Curri dhe kjo moderatore e njohur shqiptare qenkan kushërinj  (FOTO)

Nuk e paskemi ditur/ Olti Curri dhe kjo moderatore e njohur shqiptare qenkan kushërinj (FOTO)

E dinit ju?

Gazetari dhe opinionisti Olti Curri është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, i cili tërheq gjithmonë vëmendjen me komentet e tij dhe thumbat që bënë shpesh herë për VIP-at shqiptar.

Ai është shumë aktiv në Instagram dhe në rrjetet e tjera sociale ku publikon statuse nga më të ndryshmet, me anë të të cilave flet për aktualitete të ndryshme, në një mënyrë ironike, por edhe ngacmon VIP-at.

Ndoshta ju e dinit, por Rozana Radi ka publikuar një foto së fundmi me anë të së cilës na ka treguar që Olti Curri dhe moderatorja e njohur Fiori Dardha, janë kushërinj dhe shkruan: “Duket që janë kushërinj”.

Të njejtën foto e ka publikuar Olti në Instastoryn e tin ku shkroi: Ngaqe jemi me syze prandaj!