Në super formë pas operacioneve, por Françeska Jaçe nuk njihej dikur (FOTO) – AlpeGossip
Në super formë pas operacioneve, por Françeska Jaçe nuk njihej dikur (FOTO)

Në super formë pas operacioneve, por Françeska Jaçe nuk njihej dikur (FOTO)

Edhe pse më parë punonte si modele, Françeska Jaçe u bë e njohur vetëm pas pjesëmarrjes në Big Brother disa vite më parë.
Në atë kohë ajo u dallua si një vajzë elegante dhe tërheqëse, por duket se pamje e saj e dikurshme me atë të sotmen janë shumë larg.

Françeska e ka pranuar edhe vetë që ka bërë disa ndërhyrje plastike në fytyre, por duket se e ka “tepruar” aq sa është shndërruar totalisht.

Më poshtë mund të shihni disa foto të saj para dhe pas ndërhyrjeve.