DEL VIDEO/ Uli kokën mbi tavolinë, ja momenti kur fituesi i “Eurovizion 2021 ” merr kokainë LIVE – AlpeGossip
DEL VIDEO/ Uli kokën mbi tavolinë, ja momenti kur fituesi i “Eurovizion 2021 ” merr kokainë LIVE

DEL VIDEO/ Uli kokën mbi tavolinë, ja momenti kur fituesi i “Eurovizion 2021 ” merr kokainë LIVE

Surpriza dhe të papritura ndodhën mbrëmjen e djeshme në  finale e “Eurovision”. E teksa prisnim që Shqipëria të rënditej ndër vendet e para, ajo siguroi vendin e 21, ndërsa Gjon Muharremaj në momentin e fundit u la mbrapa nga Italia.

Grupi i cili përveç lajmeve mbi fitoren “e papritur”  të cilën arritën të “rrëmbenin” po zenë faqet e mediave dhe për një ngjarje aspak të zakontë.

Një video e cila është bërë virale tregon momentin ku një nga pjestarët e grupit, Damiano shihet sikur po merr lëndë narkotike gjatë momentit të votimit.

Damiano shihet duke ulur kokën në tryezë, gjest i cili është interpretuar nga disa sikur ai po nuhaste diçka.

Këto akuza bënë xhiron e mediave sociale, mirëpo të gjitha janë përgenjështruar nga Damiano i cili tha se “Unë nuk marr kokainë”.

“Jo kokainë, djema, ju lutem. Unë nuk marr drogë. Nuk ishte kokainë, djema. Thomas theu një gotë”, tha ai duke mohuar të gjitha akuzat.