DAFINA NUK NDALET/ Pas suksesit të projekteve të fundit lajmëron publikimin e dy këngëve të reja – AlpeGossip
DAFINA NUK NDALET/ Pas suksesit të projekteve të fundit lajmëron publikimin e dy këngëve të reja

DAFINA NUK NDALET/ Pas suksesit të projekteve të fundit lajmëron publikimin e dy këngëve të reja

Me videon e fundit në ‘Instagram’, Dafina Zeqiri ka lajmëruar dy projekte të radhës pas suksese të ‘Aman’ në bashkëpunim me Ledrin Vulën dhe Lumi B.

“Së shpejti ke dy projekte të tjera. Aman, Moneyz, Dafinators, Million dollar, Zili zili, Dafinë moj”, ka shkruar Zeqiri krah videos në rrjetet sociale.
Fansat po i presin me padurim projektet e tjera të këngëtares e cila ka sjellë disa këngë deri më tani dhe të gjitha janë kthyer në hite.
Kujtojmë se përveç muzikës, në një intervistë të dhënë së fundmi Dafina ka pohuar se është ende e dashuruar./revistawho.com