BOTOKS DHE BUZË TË FRYRA/ Armina tregon fytyrën me ndërhyrje: Më falni që po ju zhgënjej – AlpeGossip
BOTOKS DHE BUZË TË FRYRA/ Armina tregon fytyrën me ndërhyrje: Më falni që po ju zhgënjej

BOTOKS DHE BUZË TË FRYRA/ Armina tregon fytyrën me ndërhyrje: Më falni që po ju zhgënjej

Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të bukura të showbizit e që bukurinë e ka falë geneve dhe aspak ndërhyrjeve estetike. Mirëpo ditën e sotme Armina është bërë kurioze dhe ka provuar botoksin e buzët e fryra.

Këtë fashionistja e ka arritur duke përdorur një filter që e ka transformuar në pamje. Në videon e publikuar në Instastory, Armina shfaqet me buzë të fryra e botoks në fytyrë.

“Më falni që po ju zhgënjej njerëz, por kjo jam unë plot me mbushës buzësh dhe botoks”, shkruan Armina me humor.

Pas këtij postimi, Armina ka publikuar një foto ku tregon bukurinë e saj natyrale.