VRAP…VRAP…/ Momenti kur ra tërmeti në studio, ja se si e pritën “Treshat” – AlpeGossip
VRAP…VRAP…/ Momenti kur ra tërmeti në studio, ja se si e pritën “Treshat”

VRAP…VRAP…/ Momenti kur ra tërmeti në studio, ja se si e pritën “Treshat”

Tërmeti i ditës së djeshme rikthehu sërish frikën e tërmetit të 26 nëntorit, shumica e banorëve kur e ndien menjëherë vrapuan për të dalë jashtë, por kishte dhe nga që ruajtën qetësinë dhe pritën të ndalonin lëkundjet.

Moderatorja Bora Zemani pak më para ndau një ndjekësit e saj se si e pritën ata tërmetin. Së bashku me Romeon dhe Donald Veshaj janë frikësuar dhe kanë vrapuar përtë dalë jashtë ambjenitit të studios.

Bora shkruan nuk janë shembulli që duhen marrë në rastin e tërmetit ndryshe nga emisione të tjerë. “Ruani qetësinë njerëz, mos bëni si ne!” shkruan ajo duke bërë edhe pak humor për të larguar mendjen nga tërmeti. ALPEgossip.al