“MË JEP NDJESINË MË TË BUKUR NË BOTË”/ Jul Deda i bën dedikimin e veçantë të bijës (FOTO) – AlpeGossip
“MË JEP NDJESINË MË TË BUKUR NË BOTË”/ Jul Deda i bën dedikimin e veçantë të bijës (FOTO)

“MË JEP NDJESINË MË TË BUKUR NË BOTË”/ Jul Deda i bën dedikimin e veçantë të bijës (FOTO)

Aktori shumë i dashur për publikun, Jul Deda është baba i dy fëmijëve, Mateo dhe Reina me të cilët ka një marrëdhënie të shkëlqyer. Sot vajza e Julit, Reina feston ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar një urim shumë i ëmbël nga aktori.

“Ketu ç’arma.tosem. Perqafimi me ty, me jep ndjesine me te bukur ne bote, ate ndjesi, per te cilen çdo prind frymon. Te dua shume Reina Mia. U befsh 100 vjeçe zemra ime”, shkruan Juli.

Pak kohë më parë aktori tregoi se emri i vajzës së tij do të thotë mbretëreshë.