As plastikë e as kashtë/ Këto janë trendi i çantave që mund të përdorni këtë verë – AlpeGossip
As plastikë e as kashtë/ Këto janë trendi i çantave që mund të përdorni këtë verë

As plastikë e as kashtë/ Këto janë trendi i çantave që mund të përdorni këtë verë

Këtë verë fashionistat gjithandej po sugjerojnë çantat e kashtës ose ato plastike si trendin më të ri të këtij viti.

Por ka dhe nga ato femra që nuk i pëlqejnë këto trende dhe po kërkojnë diçka më të thjeshtë e më të zakonshme. Prandaj ne kemi sjellë një listë me 8 çantat që mund të vini këtë verë dhe prap të jeni në modë.

1. Çantë e bardhë lëkure

<p>Luna Leather Shoulder Bag</p>

2. Çantat me copë pambuku

<p>Elegant leather-trimmed checked cotton-canvas tote</p>

3. Çantat me shirita ose thekë

<p>Bazar fringed striped textured-leather pouch</p>

4. Çantat e dorës

<p>Colmado cutout leather tote</p>

5. Çantat e dorës akrilik

<p>Ark mini acrylic clutch</p>

6. Çantat e endura

<p>Woven cotton tote</p>

7. Çantat rrjetë

<p>Fishnet pompom-embellished macramé tote</p>

8. Çantat cilindrike

 

<p>Crossbody Capsule leather-trimmed canvas shoulder bag</p>