Ilda Bejleri i hedh benzinë zjarrit: Thashë të kaloja njëherë nga shtëpia e Muçit… – AlpeGossip
Ilda Bejleri i hedh benzinë zjarrit: Thashë të kaloja njëherë nga shtëpia e Muçit…

Ilda Bejleri i hedh benzinë zjarrit: Thashë të kaloja njëherë nga shtëpia e Muçit…

Konflikti virtual me gazetarit Mustafa Nano dhe moderatores sportive Ilda Bejleri ka qenë kryefjala e mediave rozë ditët e fundit dhe pikërisht atëherë kur u mendua se gjithçka po harrohej, Bejleri shkon dhe i hedh benzinë zjarrit.

Bukuroshja e ekranitmbrëmjen e sotme ka qenë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, ku sapo ka hyrë në skenë, ka marrë një kompliment për veshjen nga moderatori Ermal Mamaqi.

“Ilda po sa bukur qenke veshur sot. Yll!”-i tha Mamaqi Ildës, e cila nuk e kurseu një kunjë për Nanon. “Ju pëlqen? Se thashë të kaloja njëherë nga shtëpia e Muçit, ta pyesja a jam mirë kështu!”- u shpreh ajo.