FËRKONI SYTË MIRË / Luana Vjollca paska një sozi dhe qenka vetë fansja e saj (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
FËRKONI SYTË MIRË / Luana Vjollca paska një sozi dhe qenka vetë fansja e saj (VIDEO+FOTO)

FËRKONI SYTË MIRË / Luana Vjollca paska një sozi dhe qenka vetë fansja e saj (VIDEO+FOTO)

honë që të gjithë e kemi një person në botë që na ngjan jashtëzakonisht shumë.

Por Luana Vjollca qenka vajza më me fat sepse e njeh sozinë e saj.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar videot e një sërë fanseve që këndojnë këngën e saj të re “Vetëm ty”.

Ishte pikërisht te këto video që vumë re se moderatorja ka një ngjashmëri të paparë me njërën nga fanset.

Me tiparet e theksuara dhe flokët biondë me kaçurrela, ajo ngjan kaq shumë me Luanën saqë do të fërkoni sytë disa herë:

 

Rruges per Gjakove, shooting #VetemTy 🔜 💣

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on