“KUSH ËSHTË BJONDINA…”/ Luana Vjollca publikon foton që i “veli” të gjithë nga ëmbëlsia – AlpeGossip
“KUSH ËSHTË BJONDINA…”/ Luana Vjollca publikon foton që i “veli” të gjithë nga ëmbëlsia

“KUSH ËSHTË BJONDINA…”/ Luana Vjollca publikon foton që i “veli” të gjithë nga ëmbëlsia

Së fundmi moderatorja e këngëtarja seksi Luana Vjollca ka publikuar këngën “Moj bjondinë me sytë e zi” e cila ka rezultuar një sukses i vërtetë.

Ajo gjithashtu e ka shoqëruar këngën me një videoklip  i cili është pëlqyer së tepërmi nga fansat.

Edhe pas publikimit, Luana vijon të ndajë me ndjekësit e saj foto të ndryshme ku bie në sy ajo si më poshtë.

Luana shfaqet mjaft e ëmbël dhe ka marrë shumë pëlqime nga ndjekësit.

Krahas saj shkruan:

“Kush është bjondina juaj”, dhe reagimet me komente janë të shumta.

View this post on Instagram

Kush eshte Bjondina juaj ? Beni tag 😍

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on