VËMËNDJE GOCA! Ja çfarë të vishni në udhëtimet e fundjavave – AlpeGossip
VËMËNDJE GOCA! Ja çfarë të vishni në udhëtimet e fundjavave

VËMËNDJE GOCA! Ja çfarë të vishni në udhëtimet e fundjavave

Arratisjet e fundjavës janë kaq të ëmbla, derisa na pushton mendimi: “çfarë do veshim?” Duam të jemi komodë gjatë udhëtimit, por në të njëjtën kohë të denjë për qëndrimin tonë në një vend tjetër dhe sigurisht, për fotot e Instagramit.

Mos u lodhni shumë të paketoni valixhet plot, mjafton që të bëni kombinimin e duhur dhe veshjet të jenë shumë funksionale. Çfarë të vishni në udhëtimin e radhës?

1. Golf i gjatë + streçe

Çfarë të vishni në udhëtimet e fundjavave?

2. Kostumin e preferuar sportiv+ xhaketë të plotë + kapele + çantë

Çfarë të vishni në udhëtimet e fundjavave?

3. Këmishë oversize+ pantallona të gjera + atlete+ beretë

Çfarë të vishni në udhëtimet e fundjavave?

4. Një kostum i bardhë është gjithmonë IN në dimër. Aq më tepër nëse kombinohet me një çantë mesi.

Çfarë të vishni në udhëtimet e fundjavave?

5. Me tuta, por chic është kjo veshje këtu!

Çfarë të vishni në udhëtimet e fundjavave?

Burimi: Who What Wear