Almeda Abazit i drejtojnë armën? Zbuloni se çfarë ka ndodhur me yllin e showbizz-it (FOTO) - AlpeGossip
Almeda Abazit i drejtojnë armën? Zbuloni se çfarë ka ndodhur me yllin e showbizz-it (FOTO)

Almeda Abazit i drejtojnë armën? Zbuloni se çfarë ka ndodhur me yllin e showbizz-it (FOTO)

Një episod i papritur ka ndodhur edhe për ish-miss Almeda Abazin.

Këtë e ka treguar vetë bukuroshja me një postim në Instastory teksa të gjithë kemi ngelur të habitur.

Në foton e postuar shihet Landi Hysi teksa i ka drejtuar pistoletën Almedës që ka shkrepur foton dhe e gjitha kjo nuk është ashtu siç duket.

Bëhet fjalë për një skenë të xhiruar në “DWS” me titullin Mission Imposible që mesa duket Almeda po realizon në bashkëpunim me Landin.

Shyqyr që nuk qenka e vërtet! Për pak sa nuk na ngriu gjaku.