MOS E HUMBISNI/ Po bën NAMIN në rrjetet sociale, por shikoni si vajza e moderatores shqiptare kërcen “DAMETUCOSITA” (VIDEO) – AlpeGossip
MOS E HUMBISNI/ Po bën NAMIN në rrjetet sociale, por shikoni si vajza e moderatores shqiptare kërcen “DAMETUCOSITA” (VIDEO)

MOS E HUMBISNI/ Po bën NAMIN në rrjetet sociale, por shikoni si vajza e moderatores shqiptare kërcen “DAMETUCOSITA” (VIDEO)

Këtë nuk e prisnim!

Njihet për natyrën e saj moskokëçarëse dhe si tip i drejtpërdrejtë. Moderatorja ka ndarë me fansat në Instagram një video e cila është bërë virale nëpër rrjetet sociale por nuk mund të linte pa prekur dhe vajzën e moderatores shqiptare Aulona Musta duke thënë se:  “Dhe Amara u be (rastesisht) pjese e sfides se momentit #dametucosita#dametucositachallenge 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Qe te sqarohemi, hera e pare qe po e shikonte nderkohe qe e kercente, mua dhe nje jave te me lesh nuk e bej dot keshtu 🤣🤣🤣🤣”

Video të lë pa fjalë!/AlpeNews.al