Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Rashel Kolanecit nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram (VIDEO) – AlpeGossip
Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Rashel Kolanecit nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram (VIDEO)

Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Rashel Kolanecit nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram (VIDEO)

Tani e shohim me forma mjaft bombastike dhe mjaft SEKSI, por ja si ka ndryshuar Rashel Kolaneci nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram…

Në insertin “Dikur&Sot” tek emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për bukuroshen shqiptare, Rashel Kolaneci. Ajo gjithmonë mahnit në daljet televizive por jo vetëm, pasi nëse e sheh në rrjete sociale ‘’do ju bëjë për vete’’ për ta bërë ‘follow’. Nëse bëni një xhiro nga faqja e instagramit i vajzes seksi Rashel sheh se ka më shumë foto të postuara. Por mos u lodhni të shkoni deri në fund pasi jemi lodhur në për ju pasi tek videoja më poshtë do mund të shikoni sesi ka qenë Kolaneci vite më parë ku nuk kishte famen qe ka sot. Por KUJDES! Rashel ka qenë shumë e ‘rrezikshme’ në atë kohë. Për më shumë ndiqeni insertin në videon më poshtë në minutën 27:47.