“Kërcim në bosh”: Timo Flloko mbledh VIP-at në eventin më ekskluziv në Tiranë (FOTO) – AlpeGossip
“Kërcim në bosh”: Timo Flloko mbledh VIP-at në eventin më ekskluziv në Tiranë (FOTO)

“Kërcim në bosh”: Timo Flloko mbledh VIP-at në eventin më ekskluziv në Tiranë (FOTO)

Nëse mbrëmjen e djeshme keni parë VIPat shqiptarë të veshur mirë, të kuruar deri në detaje në një ambient fantastik në një nga lokalet më luksoze të Tiranës, duhet ta dini se gjithçka është bërë për promovimin e librit të ri të Timo Fllokos të titulluar “Kërcim në bosh”.

Me gjithë organizimin është marrë Alketa Vejsiu dhe kompania e saj e eventeve ndërkohë që momentet më të bukura të mbrëmjes kanë qenë ato ku Xhensila Myrtezaj, Arilena Ara dhe Pirro Çako kanë kënduar vargje të thurura nga Timo Flloko.

Më poshtë po ju tregojmë disa nga personazhet që kanë qenë të pranishëm: