HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Albërije Hadërgjonaj si një “virgjëreshë” tipike është në pritje të “princit” – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Albërije Hadërgjonaj si një “virgjëreshë” tipike është në pritje të “princit”

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Albërije Hadërgjonaj si një “virgjëreshë” tipike është në pritje të “princit”

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut. Prej vitesh në skenë, Albëria njihet për format e saj mjaft seksi, e cila krahas moshës u bën konkurencë vajzave të reja.

Albërija i përket shenjës së virgjëreshës në horoskop dhe këto janë karakteristikat tipike që na bindin.

Personat që i përkasin Virgjëreshës rrinë beqarëve dhe nuk martohen dhe pse Albërija është në një moshë të mese pas divorcit ajo zgjodhi të rrijë beqare duke ju dedikuar karrierës dhe vajzave.

Një çështje dashurie me një Virgjëreshë ka një zemër të etur për ëndrra dhe përralla romantike me princ të kaltër dhe Albëria është një ndër femrat tipike ëndërrimtare e cila akoma është duke pritur partnerin e duhur.  E ftuar tek Ermali ajo ka zbuluar se si e do partnerin.

Femrat virgjëresha janë te qeta,arrijnë gjithçka dhe shume kërkuese prandaj Albëria si  një virëgjëresh aj doli të vazhdonte karrierën dhe të kujdesesh e vetme për vajzat.

View this post on Instagram

@oplabiparty2019 🔥

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

Dhe nëse do ta përshkruanim Albërien me tre fjalë si një virgjëresh tpi do të ishte: të suksesshme,durura dhe puntore.