NJË BEBE E DYTË PO VJEN? Çfarë ka dashur të tregojë Loredana me këtë FOTO – AlpeGossip
NJË BEBE E DYTË PO VJEN? Çfarë ka dashur të tregojë Loredana me këtë FOTO

NJË BEBE E DYTË PO VJEN? Çfarë ka dashur të tregojë Loredana me këtë FOTO

Një atlete bebi shoqëruar me numrin 2, me shenjën e pikëpyetjes. Është kjo fotoja që ish-partnerja e repreti Mozzik, Loredana ka ndarë së fundmi duke nxitur dyshimet se këngëtarja mund të jetë në pritje për t’u bërë sërish nënë.
Ose ndryshe i bie të jetë ndonjë prej lojërave që personazhet bëjnë në rrjet për të tërhequr vëmendjen. Urojmë vetëm që për këtë vëmendje mos të keqpërdorin gjëra që lidhen me bebet apo fëmijët.

Loredana është nënë e një vajze të vogël, të quajtur Hana, nga marrëdhënia e saj me Mozzik.

Para disa kohësh këngëtarja konfirmoi sërish ndarjen nga Mozzik duke thënë se të dy ata janë shumë kokëfortë dhe se pas realizimit të albumit të përbashkët kuptuan se nuk mund të kenë një marrëdhënie të lumtur.