“A JE ENDE E VIRGJËR?” Ja si i përgjigjet ish-konkurrentja e Përputhen pyetjes me “spec” (FOTO) – AlpeGossip
“A JE ENDE E VIRGJËR?” Ja si i përgjigjet ish-konkurrentja e Përputhen pyetjes me “spec” (FOTO)

“A JE ENDE E VIRGJËR?” Ja si i përgjigjet ish-konkurrentja e Përputhen pyetjes me “spec” (FOTO)

Ish-konkurrentja e Përputhen me dashje ose jo u bë tepër e njohur me deklaratën e saj në puntatën hyrëse në program, teksa deklaroi se i ishte përkushtuar shkollës dhe se nuk kishte pasur kohë për një lidhje, ndaj ishte edhe e virgjër.

Ajo mori gjithë vëmendjen e konkurrentëve dhe jo vetëm, me deklaratën e papritur që bëri dhe që prej asaj kohe, Sindi ende ngacmohet për temën e nxehtë.

Madje edhe së fundmi gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit, dikush e ka pyetur në lidhje me virgjërinë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri