SOT CILËSOHET SI NJË NGA YJET E MUZIKËS/ Nuk do ta besoni si ka qenë Dhurata Dora para operacioneve (FOTO) – AlpeGossip
SOT CILËSOHET SI NJË NGA YJET E MUZIKËS/ Nuk do ta besoni si ka qenë Dhurata Dora para operacioneve (FOTO)

SOT CILËSOHET SI NJË NGA YJET E MUZIKËS/ Nuk do ta besoni si ka qenë Dhurata Dora para operacioneve (FOTO)

Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të famshme e të dëgjuara shqiptare. Ajo ka vite në tregun e muzikës shqiptare duke sjellë kështu një numër të madh hitesh. Së fundmi ajo ka publikuar dhe këngën ”Zemër” një bashkëpunim ky me këngëtarin algjerian Soolking i cili rezultoi shumë i suksesshëm.

Vitet kanë kaluar dhe Dhurata Dora tani është dhe shumë e përfolur për pamjen e saj të jashtme. Por, a ka qenë gjithnjë kshu ajo?

Duke u bazuar në disa foto të saj të cilat i përkasin viteve të kaluara mund të kuptojmë fare thjeshtë se ajo ka ndërhyrë në pamjen e saj me anë të disa operacioneve plastike.

Ajo çfarë duket pa u munduar shumë janë buzët. Është e qartë që Dhurata ka bërë një ndërhyrje në buzë duke i fryrë ato dhe mund të themi se ka dal një ndërhyrje e suksesshme.

Diçka tjetër që mund të vihet re lehtësisht është hunda, sepse shihet që tani ka një formë tjetër, ndryshe nga më parë. Nëse vazhdojmë të shohim dhe pak me kujdes foton se si duket Dhurata tani, do të mund të kuptojmë që dhe mollzat janë më të fryra.

 

Si gjithmonë ne vazhdojmë të themi se jemi të lumtur që Dhurata tani ndihet mirë me veten e saj dhe madje mund ta komplimentojmë për ato çfarë ka bërë sepse i kanë dalë për mrekulli.

/AlpeGossip.al