VERA ËSHTË AFËR/ Zbuloni modelet e syzeve që duhet t’i keni patjetër – AlpeGossip
VERA ËSHTË AFËR/ Zbuloni modelet e syzeve që duhet t’i keni patjetër

VERA ËSHTË AFËR/ Zbuloni modelet e syzeve që duhet t’i keni patjetër

Syzet e diellit janë një nga aksesorët më të preferuar për të gjithë këtë sezon pranvere. Në mënyrë që secili te duket bukur duhet të zgjedhë modelin e duhur, por dhe në propocion me fytyrën e tyre.

Kemi parë shumëllojshmëri modelesh dhe ngjyrash, të cilat janë ndër më të preferuat për personazhet publikë dhe jo vetëm.

Më poshtë ju sjellim disa prej modeleve më ‘in’ për këtë sezon sipas ‘Enews’, me të cilat do dukeni më ‘stylish’ se asnjëherë tjetër