E LIDHUR ME KËNGËTARIN SHQIPTAR? Flet për herë të parë Dojna Mema: Nëse gjithçka shkon mbarë... - AlpeGossip
E LIDHUR ME KËNGËTARIN SHQIPTAR? Flet për herë të parë Dojna Mema: Nëse gjithçka shkon mbarë…

E LIDHUR ME KËNGËTARIN SHQIPTAR? Flet për herë të parë Dojna Mema: Nëse gjithçka shkon mbarë…

Sa herë ka lajme me histori romantike mes personazheve të njohur shqiptar, ka kuriozitet për të mësuar më shumë! Sot gjatë ditës ka qarkulluar lajmi se moderatorja aq e dashur për publikun shqiptar, Dojna Mema është një lidhje me kengëtarin Vlashent Sata. Shkak për këtë thashethem janë bërë fotot e publikuara në Stamboll nga Dojna dhe Vlashenti. Kjo ka bërë që të aludohet se çifti janë në një lidhje.

“Po, kam lexuar edhe unë pak vërdallë. Shumë shpejt do të vijë një projekt mes meje dhe Vlashent Satas që do të qartësojë shumë gjëra. Nëse gjithçka shkon mbarë do të publikohet në prill, por nuk mund të jap një datë. JO! Unë nuk do të këndoj, rrini të qetë”,-është shprehur Dojna për Revistën Class.

E kuptuat? Prisni vetëm një projekt nga Dojna dhe Vlashenti…së shpejti!

-640-0-5c81710b44110.jpg