“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Bombardohen” nga liket, por vetë njëri VIP ka marrë më shumë dhe është… (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Bombardohen” nga liket, por vetë njëri VIP ka marrë më shumë dhe është… (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Bombardohen” nga liket, por vetë njëri VIP ka marrë më shumë dhe është… (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet tyre.

Ditën e sotme e kryeson Luana Vjollca e cila ka postuar një foto e veshur me këmishë të bardhë dhe ka vendosur në kollan të kuq. Ajo ka marrë 49,748 like, e ndjekur nga 1,9 M followersa.

Marina me 39,130 like.


Bieta Sulo 4526 like.

Franceska Jace me 4,328 like.

Aurela Hoxha 3,307 like.