E PAPRITUR/ Tayna dhe Flori Mumajesi bëhen bashkë (FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Tayna dhe Flori Mumajesi bëhen bashkë (FOTO)

E PAPRITUR/ Tayna dhe Flori Mumajesi bëhen bashkë (FOTO)

Flori dhe Tayna do të vijnë së shpejti me një bashkëpunim. Lajmin e ka bërë të ditur menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika.

Ai ka treguar se projekti i tyre muzikor është gati, mirëpo nuk e ka zbuluar datën e publikimit.

“Nuk e di, kur të dalë 24 në 24 do e dëgjoj dhe pse e kam mësuar përmendësh”, ka shkruar Demika, në një postim në Instastory.