NDODH EDHE KJO/ “Doktori i VIP-ave” del me rroba banje në televizion dhe tregon… – AlpeGossip
NDODH EDHE KJO/ “Doktori i VIP-ave” del me rroba banje në televizion dhe tregon…

NDODH EDHE KJO/ “Doktori i VIP-ave” del me rroba banje në televizion dhe tregon…

I ftuar në emisionin televiziv ” Ftesë në pesë”, me Bieta Sulo, doktori i VIP-ave Skerdi Faria, na surprizoi të gjithëve duke dalë në transmetim live me rroba banje.

Në fillim të prezantimit ai u paraqit i veshur serioz, me këmishë të bardhë.

Më pas gjatë intervistës, Bieta e pyeti doktorin nëse ka dalë në ballkon për panoramë apo për ndonjë arsye tjetër.

Ai u përgjigj se kishte dalë për të bërë plazh në ballkon, madje kishe veshur rroba banje. Duke qenë se Bieta nuk e besoi, ai u ngrit në këmbë dhe menjëherë u kuptua që nuk ishte shaka.

Doktori i VIP-ave, gjatë intervsitës zbuloi edhe disa ‘sekrete’ nga jeta e tij personale në lidhje me takimet romantike me bashkëshorten.

Image