“PROVOKATIVE DHE SENSUALE”/ Luana tregon “FORMAT BOMBASTIKE”, nxjerr gjoksin dhe…(VIDEO) – AlpeGossip
“PROVOKATIVE DHE SENSUALE”/ Luana tregon “FORMAT BOMBASTIKE”, nxjerr gjoksin dhe…(VIDEO)

“PROVOKATIVE DHE SENSUALE”/ Luana tregon “FORMAT BOMBASTIKE”, nxjerr gjoksin dhe…(VIDEO)

Luana është një nga femrat më të pëlqyera në showbizin shqiptar. Trupi i saj preferohet nga shumë meshkuj por dhe nga femrat të cilat duan ta kenë si ajo.

Pas një kohe shkëputje nga televizioni, Luana sigurohet që kur të shfaqet ta bëj atë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Së fundmi Luana ka hedhur një video ku është e veshur me të bardha duke i rënë në pah gjoksi i saj bombastik, por jo vetem nuk mund të mos vem re tiparet e fytyrës se saj që duken krejt ëngjëllore.

 

Përgatiti: AlpeNews.al