“E KAM TELEFONIN PLOT ME SMS”/ Rrëfehet Eva Murati: Më ngacmojnë këngëtarë të huaj dhe… – AlpeGossip
“E KAM TELEFONIN PLOT ME SMS”/ Rrëfehet Eva Murati: Më ngacmojnë këngëtarë të huaj dhe…

“E KAM TELEFONIN PLOT ME SMS”/ Rrëfehet Eva Murati: Më ngacmojnë këngëtarë të huaj dhe…

Moderatorja Eva Murati ka qenë e ftuar në Jonida’s Room. Në rubrikën e pyetjeve “Boom” ajo është ngacmuar me disa pyetje të sikletshme.

E pyetur nëse e kanë ngacmuar në Instagram personazhe të huaj, ajo është shprehur që po, dhe ata kanë qene kryesisht futbollistë.

“Nuk e kisha menduar kurrë që unë nga Shqipëria e vogël të kisha komunikim të drejtpërdrejtë me ta, a thua se i kam patur shokë klase.

Unë nuk jam kiss and tell dhe nuk do të tregojë emra, por mund të them që kanë qenë nga bota e sportit dhe këngëtarë.

Madje një miku im regjisor më tha, po ti flet edhe me ndonjë aktor se na duhen”, ka thënë Eva.

Ndërsa e pyetur për statusin e saj momentalisht ajo ka thënë se është single momentalisht.