”I SHKON KOT SILIKONI”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”I SHKON KOT SILIKONI”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

”I SHKON KOT SILIKONI”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Fifi ka bërë një postim në Instagramin e saj ku njofton të gjithë fansat se këtë sezon nuk do ta shohim më në ”Shiko Kush Luan” dhe kjo për faj të Luanës. Një komentuese duket se ka gjetur arsyen pse ka ndodhur kjo gjë…

Aurela Gaçe ka bërë një postim ku shpreh dashurinë që ka për stilistin Joni Peçi. Një ndjekëse mendon se kjo dashuri nuk është kaq e sinqertë por sigurisht Aurela nuk ja lë mangut pa ju kthyer. /AlpeGossip.al