NUK PËRMBAHET FANSI/ Puth Elvana Gjatën në koncert: O ma e mira je (VIDEO) – AlpeGossip
NUK PËRMBAHET FANSI/ Puth Elvana Gjatën në koncert: O ma e mira je (VIDEO)

NUK PËRMBAHET FANSI/ Puth Elvana Gjatën në koncert: O ma e mira je (VIDEO)

Elvana Gjata është një prej këngëtareve më të preferuara për publikun shqiptar e cila me hitet e saj ka rrëmbyer jo pak zemra të fansave. Shpesh Elvana ka marrë komplimente nga fansat e saj, por kohët e fundit këngëtarja i ka plotësuar dëshirën njërit prej tyre.

Teksa ishte duke performuar këngët e saj në një koncert në vend, një prej fansave komplimentoi Elvanën dhe i kërkoi ta puthë.

“Oo ma e mira jee, ma e miraa. A bon me t’puth niher”, i thotë djali Elvanës.

“Eja” i thotë ajo teksa fansi e puthë në faqe dhe Elvana e përqafon.