U ndanë, u ribashkuan. Shikoni çfarë thotë sot reperi i njohur shqiptar për partneren e tij (FOTO) – AlpeGossip
U ndanë, u ribashkuan. Shikoni çfarë thotë sot reperi i njohur shqiptar për partneren e tij (FOTO)

U ndanë, u ribashkuan. Shikoni çfarë thotë sot reperi i njohur shqiptar për partneren e tij (FOTO)

Ai nuk komentohet vetëm për muzikën por edhe për jetën e tij personale.

Reperi i njohur shqiptar prej disa kohësh ëhstë në një lidhje me vajzën e quajtur Loredana. Edhe lidhja e tyre, si të gjitha lidhjet e tjera pati një moment krize që solli ndarjen. Por as ribashkimit ata duken më të dashuruar se kurrë dhe Mozzik nuk ngurron t’ia shprehë publikisht dahsurinë partneres së tij. Në postimin e fundit ai shkruan gjermanisht:“Më e mira ime, gjithçka e imja”. ‘Love is in the air’.