‘ÇMENDEN’ të rinjtë shqiptarë, kryejnë veprime të turpshme LIVE në rrejtet sociale… (VIDEO) - AlpeGossip
‘ÇMENDEN’ të rinjtë shqiptarë, kryejnë veprime të turpshme LIVE në rrejtet sociale… (VIDEO)

‘ÇMENDEN’ të rinjtë shqiptarë, kryejnë veprime të turpshme LIVE në rrejtet sociale… (VIDEO)

Fenomeni i të qëndruarit live në Instagram dhe duke ekspozuar pjesë intime të trupit duket se do të jetë prezente në “axhendën” e të rinjve shqiptarë.

Të shumta janë mbrëmjet ku ata futen live dhe nën shoqërinë e një audience virtuale, që i duartroket nga shtëpia, kryejnë veprime të turpshme.

Rasti i fundit është ky që ka mbërritur mbrëmjen e sotme në redaksinë e “JOQ.al”.

Një djalë dhe një vajzë që ndodhen në të njëjtën dhomë, ofrojnë shfaqje për një tjetër të ri, së bashku me disa miq të tij.

Vajza me lëvizjet e saj, duket se e eksiton djalin që e ndjek, i cili nuk nguron t’i tregojë organin gjenital.

Teksa i kërkon të ndalojë, vajza vazhdon duke provokuar.

Raste të tilla po bëhen mjaft shqetësuese në shoqërinë tonë dhe sidomos për faktin se në rrjetet sociale kanë akses edhe të mitur.