“U HUTUA”/ Roza Lati zbulon se këtë moderator simpatik e ka patur fiksim para 10 vitesh (FOTO) – AlpeGossip
“U HUTUA”/ Roza Lati zbulon se këtë moderator simpatik e ka patur fiksim para 10 vitesh (FOTO)

“U HUTUA”/ Roza Lati zbulon se këtë moderator simpatik e ka patur fiksim para 10 vitesh (FOTO)

Trendi i fundit që po qarkullon në Instagram #10yearchallenge ka rënë edhe në syrin e moderatores Roza Lati, e cila në punatën e fundit të emisionit të saj “Why Not” ka folur për të.
Ajo solli imazhet e disa emrave të njohur të ekranit shqiptar, të cilët i kishin publikuar në rrjete sociale. Tek ndryshimi 10 vjeçar i moderatorit të njohur Arjon Muça ajo ndaloi dhe tregoi se çfarë ajo i kishte shrkuar atij tek fotoja.

 

Pasi pa ndryshimin e tij ndër vite, Roza i shkruajti se në vitin 2009 e ka patur fiksim. Nuk mungoi reagimin i Arjonit, i cili donte të dinte se cfarë ndodhi me moderatoren.Roza ka vetëm një shpjegim për këtë fiksim të të kaluarës: U hutua!