Ndryshim drastik në ‘look’, shihni si duket Rona Nishliu... (FOTO) - AlpeGossip
Ndryshim drastik në ‘look’, shihni si duket Rona Nishliu… (FOTO)

Ndryshim drastik në ‘look’, shihni si duket Rona Nishliu… (FOTO)

Prej disa kohësh këngëtarja Rona Nishliu është shkëputur nga bota e muzikës. Pavarësisht kësaj ajo vazhdon të jetë ende aktive me postimet në rrjetet sociale. Në mes të tyre ajo që vihet më tepër re është ndryshimi me ‘look’ i saj. Në fillimet e karrierës Rona është paraqitur me flokët me ‘rasta’ ndërsa më pas i preu shumë shkurt. Ndërsa në postimin e fundit flokët e saj duken për mrekulli. Me flokët deri tek supi dhe onde të vogla këngëtarja duket shumë në formë.