E TRISHTË/ U rrëzua me avion mbi liqen, ndërron aktori që luajti ‘Tarzanin’ – AlpeGossip
E TRISHTË/ U rrëzua me avion mbi liqen, ndërron aktori që luajti ‘Tarzanin’

E TRISHTË/ U rrëzua me avion mbi liqen, ndërron aktori që luajti ‘Tarzanin’

Aktori i mirënjohur amerikan, Joe Lara ndërroi jetë ditën e sotme pas një aksidenti me avion në Nashville, SHBA.

Ai me gruan e tij dhe disa të tjerë kishin marrë një avion privat që përfundoi në liqen.

Lara do të mbahet mend për interpretimin e rolit të Tarzanit si aktor në film.