“ME PAK SENE POR TË LUMTUR…”/ Getinjo kujton momentet më të vyera nga fëmijëria së bashku me Mozzik (FOTO) – AlpeGossip
“ME PAK SENE POR TË LUMTUR…”/ Getinjo kujton momentet më të vyera nga fëmijëria së bashku me Mozzik (FOTO)

“ME PAK SENE POR TË LUMTUR…”/ Getinjo kujton momentet më të vyera nga fëmijëria së bashku me Mozzik (FOTO)

Reperi i njohur Getinjo është kthyer pas në kohë dhe ka ndarë një kujtim nga fëmijëria me vëllain e tij, Mozik dhe nënën e tyre.

“Me pak sene, amo jem kom t’lumtur. Familja është gjithçka”, ka shkruar reperi në postimin e fundit ku shfaqet duke puthur dhe përqafuar mamanë e tij. Në sy bie dhe tryeza tipike shqiptare, e cila mban në të ushqime të ndryshme dhe pije.

Me siguri ky moment i ka sjellë kujtime shumë njerëzve që gëzojnë shumë nostalgji për vitet e mëparshme ku mundësite financiare nuk kanë qenë si sot, por kanë qenë më të lumtur dhe janë ndjerë më të plotësuar.