E papritur! Moderatorja e njohur NA SUPRIZON të gjithve, së shpejti … – AlpeGossip
E papritur! Moderatorja e njohur NA SUPRIZON të gjithve, së shpejti …

E papritur! Moderatorja e njohur NA SUPRIZON të gjithve, së shpejti …

Moderatorja e DigitAlb Jona Spahiu do të së shpejti do të lidhet në martesë.
Lajmi u bë i ditur gjatë ditës së sotme në emisionin radiofonik të mëngjesit “Chaud Patate” në Energy Radio.

Moderatorët e “Chaud Patate” thanë se sipas një burimi të sigurt pranë familjes së të dashurit të saj, Frenkli Ymeri, ata do të martohen së shpejti.

Ende nuk dihen arsyet pse dasma do të bëhet kaq papritur, por pasi kemi parë fotot e fundit të moderatores filluam të dyshojmë për një shtatzëni të mundshme.

Kujtojmë që Jona dhe i dashuri i saj, Frenkli, janë njohur në ambienet e Digitalb, pasi ai është komentator sportiv aty. Nga dy kolegë, çifti simpatik shumë shpejt do të bëhen burrë e grua dhe ndoshta më vonë prindër.