SI DY PIKA UJI! Do habiteni sa ngjan Elita Rudi me motrën e saj (VIDEO) - AlpeGossip
SI DY PIKA UJI! Do habiteni sa ngjan Elita Rudi me motrën e saj (VIDEO)

SI DY PIKA UJI! Do habiteni sa ngjan Elita Rudi me motrën e saj (VIDEO)

Elita Rudi njihet si njëra ndër moderatoret më simpatike.

Emri i saj lakohet shpesh në portale, në lajme të ndryshme dhe jo vetëm për paraqitjen. Lidhja me reperin Gjiko, është një tjetër arsye pse Elita është thuajse gjithmonë në qendër të vëmendjes. Por pas postimit të saj, vëmendjen e mori motra e moderatores. Elita publikoi këtë video ku tregonte teksa kalonte kohë duke u argëtuar më nipin, mbesën dhe motrën e saj. Ajo që bie në sy është ngjashmëria tepër e madhe që Elita ka me motrën. Besojmë edhe ju mendoni të njëjtën gjë.