“UNË DHE I DASHURI IM KUR…”/ S4MM i marrin Instagramin dhe i bëjnë publike bisedat me të fejuarën, reagon reperi (FOTO) – AlpeGossip
“UNË DHE I DASHURI IM KUR…”/ S4MM i marrin Instagramin dhe i bëjnë publike bisedat me të fejuarën, reagon reperi (FOTO)

“UNË DHE I DASHURI IM KUR…”/ S4MM i marrin Instagramin dhe i bëjnë publike bisedat me të fejuarën, reagon reperi (FOTO)

Pak ditë më parë Feros i vodhën Instagramit dhe ç’nuk i publikuan. Vetëm së fundmi e njëjta gjë i ka ndodhur dhe reperit nga Tetova, S4MM. Personi që i ka marrë adresën personale, i ka bërë publike bisedat me të fejuarën, Filis Ismaili.

E fejuara i ka dërguar një meme me dy kuaj me mbishkrimin “Unë dhe i dashuri kur të dalim nga karantina”. Për këtë arsye krahas fotos së publikuar hackeri ka shkruar “E gjetëm kalin”.

Reperi ka reaguar me anë të një postimi në Snapchat ku shprehet se do e rimarrë Instagramin. “Unë instagramin do e kthej po pyete veten, ty shpirti a do të të kthehet kur të të kap”, ka shkruar S4MM.