FUSTANI I VITIT/ Vip-et shqiptare janë fiksuar keq me modelin “TUTU”: Nga Elvana tek Luana – AlpeGossip
FUSTANI I VITIT/ Vip-et shqiptare janë fiksuar keq me modelin “TUTU”: Nga Elvana tek Luana

FUSTANI I VITIT/ Vip-et shqiptare janë fiksuar keq me modelin “TUTU”: Nga Elvana tek Luana

Fustanet klasike janë prezantuar për herë të parë në koleksionin 2017 në Paris,të cilat  jepnin një dimension të ri të paraqitjes së një femre, me pëlhurat e shndritshme, tylet me kristale dhe të qëndisura, gati përrallore. Fustanet shpeshherë ishin shumë të shkurtra.

Mirëpo së fundmi ky fustan i quajtur “Tutu” për shkak të copës tyl është deke çmendur gjithë femrat e  njohura të showbizit dhe jo vetëm ato të huajat por edhe  shqiptare.

Artistet e njohura të ekranit kanë zgjedhur modelin “tutu” për evente,dasma, feste dhe koncerte. Fustani ka prerje të shkutër para por mund të zgjidhet edhe i gjatë gjithashtu.

AlpeNews.al ju njeh me vip-et shqiptare të dilat u fiksuan me fustanin “tutu”.

Enca

Luana Vjollca

Bebe Rexha

Elvana Gjata

Miriam Canaj

Zaimina Vasjari

Dua Lipa

Manjola Nallbani

Xhemi Shehu

AlpeNews.al