ÇFARË KA NË ÇANTËN E KIARA TITOS? Moderatorja e zbulon me një foto të vetme – AlpeGossip
ÇFARË KA NË ÇANTËN E KIARA TITOS? Moderatorja e zbulon me një foto të vetme

ÇFARË KA NË ÇANTËN E KIARA TITOS? Moderatorja e zbulon me një foto të vetme

rej kohësh, Kiara Tito ka zgjedhur të ndajë një tjetër hapësirë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ me anë të videove të publikuara në kanalin e saj në ‘Youtube’.

Së fundmi një prej ndjekësve i ka kërkuar moderatores të realizojë një video ku të tregojë se çfarë ka në çantën e saj. Tito i është përgjigjur publikisht duke ndarë një foto të çantës së saj mjaft të vogël.

“Je e sigurt? Dy gjëra vetëm, portofolin dhe kufjet”, ka shkruar Kiara bashkangjitur fotove të publikuara në ‘Instastory’.

Siç duket Kiara nuk preferon të mbajë një çantë më të madhe, duke ju përshtatur edhe më shumë trendeve të këtij sezoni, siç janë çantat në madhësi sa më të vogël.

Kujtojmë se Tito publikon çdo të premte video të ndryshe, duke sjellë situata sa më pranë realitetit për të gjithë.