Arbana Osmani publikon videon, zbulon detajet e para të emisionit – AlpeGossip
Arbana Osmani publikon videon, zbulon detajet e para të emisionit

Arbana Osmani publikon videon, zbulon detajet e para të emisionit

Këtë të shtunë fillon në Top Channel sezoni i dytë i emisionit që do ju prekë zemrën me histori të rralla njerëzore.
‘Dua të të bëj të lumtur’ do sjelllë emiocione të forta nën drejtimin e Arbana Osmanit dhe të ftuarve specialë krah saj.

Me anë të një video promocioni moderatorja ka zbuluar disa pjesë që do të transmetohen të shtunën në mbrëmje.

Pjesë e puntatës së parë do të jenë aktori i mirënjohur Robert Ndrenika dhe kampioni ikombëtare Lorik Cana.

Shihemi te shtunen❤️ @topchannelalbania @duatetebejtelumtur_topchannel

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on